Gebruiksaanwijzing paracetamol:pdf

Op de bijgeleverde CD staat in vele talen de gebruiksaanwijzing aangegeven,. Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar is een pijnstillend en koortsverlagend middel. Door de vloeibare vorm kan het makkelijk door kinderen worden doorgeslikt. PERDOLAN® Volwassenen tabletten ( paracetamol) is een geneesmiddel voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar en met een minimum lichaamsgewicht van 25 kg. Pagina 1 van 4 BIJSLUITER PARACETAMOL 1000 mg CODEÏNE 10 mg, 20 mg, 30 mg en 60 mg zetpil Lees de hele bijsluiter goed vóórdat u dit geneesmiddel gaat gebruiken. Paracetamol Sanias 500 mg, tabletten RVG 2 Module 1 Administrative information and prescribing information 1. 1 Bijsluiter Rev. Paracetamol 500 mg, tabletten Kruidvat Registratienummer RVG 22665= 52239 Farmaceutische vorm Tablet Toedieningsweg Oraal gebruik ATC N02BE01. Geneesmiddelengroep. Paracetamol behoort tot de groep geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking. Lichte tot middelmatige pijn. Sinaspril paracetamol 120 vloeibaar. 120 mg paracetamol per 5 ml stroop. Lees deze bijsluiter zorgvuldig door, want deze bevat belangrijke informatie.

  • Montagehandleiding garagedeur
  • Wilo vloerverwarmingspomp gebruiksaanwijzing
  • Handleiding opel corsa 2009
  • Handleiding tomtom runner 2 cardio music


  • Video:Paracetamol gebruiksaanwijzing

    Paracetamol gebruiksaanwijzing

    Paracetamol is een geneesmiddel bestemd voor patienten met: hoofdpijn, koorts. van een zelfzorgmedicijn, verwijzen wij u naar de bijsluiter van de fabrikant,. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken. Wil je persoonlijk advies? Paracetamol; Geneesmiddelgroep. Eenvoudige pijnstillers. U moet zich daarom altijd nauwkeurig aan de gebruiksaanwijzing in de bijsluiter houden. Het audio element wordt niet door uw browser ondersteund. Paracetamol stilt pijn en verlaagt koorts. Bij verschillende soorten pijn, zoals: hoofdpijn, migraine. BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GEBRUIKER. DAFALGAN Forte 1g, bruistabletten. DAFALGAN Forte 1g, tabletten. Inhoud van deze bijsluiter:. Filmbelichtung Kunde Bezeichnung Auftragsnummer Pharma- Zeichnungsnummer Code- Zeichnungsnummer Monat / Jahr PMR- Nummer Format Schriftgröße Farben Neusatz.

    Paracetamol Teva 500 mg is verpakt in blisterverpakkingen à 20, 30, 40, 50 of 600 tabletten, in kindveilige potten à 20 en 40 tabletten, in potten à 1000. Zie etiket en/ of de gebruiksaanwijzing in de bijsluiter. De tabletten voor kinderen zo nodig fijnmaken en met wat voedsel of vloeistof mengen. Voor een snellere. Bij de behandeling van migraineaanvallen bij volwassenen gaat op grond van de bijwerkingen, de voorkeur uit naar paracetamol in voldoende hoge dosering. Paracetamol spant daarbij de kroon,. Wie misbruikt maakt van deze middelen daar voor vervalt de gebruiksaanwijzing. Als er heel veel paracetamol is ingenomen, dient de patient met spoed in het ziekenhuis opgenomen te worden. Kruidvat paracetamol zetpil 240 mg voor kinderen van 1- 6 jaar bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. Gebruiksaanwijzing:. De absorptie van paracetamol kan toenemen in combinatie met metocl.

    ( een geneesmiddel tegen misselijkheid en braken). Dit is een geneesmiddel. Lees aandachtig de bijsluiter en vraag raad aan uw apotheker. Geen langdurig gebruik zonder geneeskundig advies. Biocodex Benelux. Sinaspril paracetamol 120 bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en spierpijn. Bijsluiter BIJSLUITER: INFORMATIE VOOR DE GERBUIKER Paracetamol EG 500 mg filmomhulde tabletten Paracetamol EG 1000 mg filmomhulde tabletten Paracetamol. Homeopatisch: Nee; Werkzame stoffen: Paracetamol en Vitamine C; Gebruiksaanwijzing: Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 1- 2 sachets per keer,. Dafalgan® is een geneesmiddel op basis van paracetamol. In geval van pijn, geen gebruik van meer dan 5 dagen, in geval van koorts, geen gebruik van meer dan 3 dagen.

    De tabletten in ruim water uiteen laten vallen, goed roeren en opdrinken. De tabletten voor kinderen zo nodig. Paracetamol behoort tot de meest gebruikte analgetica. Meer informatie over de toepassingsgebieden, dosering en bijwerkingen vind je hier. One film- coated tablet contains 37. 5 mg tramadol hydrochloride and 325 mg paracetamol. Excipients: One film coated tablet contains 1. Bij griep heb ik het meest last van: Koorts Spierpijn Hoofdpijn. Download hier gratis uw Panasonic LED TV handleiding. Of stel een vraag aan een andere bezitter van uw product als u problemen heeft met uw apparaat. Paracetamol heeft een pijnstiller en een antipyretisch effect.

    Paracetamol kan bij verschillende soorten pijn worden gebruikt. Bij juist gebruik is paracetamol een pijnstiller met minimale bijwerkingen die vaak als eerste wordt. Werkt paracetamol na twee weken onvoldoende, dan kan de arts ook een ontstekingsremmende pijnstiller voorschrijven, zoals ibuprofen, diclofenac of naproxen. · Patient information for IBUPROFEN 600 MG TABLETS Including dosage instructions and possible side effects. Copyright © Panasonic Netherlands Alle rechten voorbehouden. Offlabel: Bij de behandeling van migraineaanvallen bij volwassenen gaat op grond van de bijwerkingen, de voorkeur uit naar paracetamol in voldoende hoge dosering. Kijk voor de juiste dosering van paracetamol op het etiket of in de bijsluiter. Houd je altijd aan de aanbevolen hoeveelheid ( mg) paracetamol per dag ( 24 uur). View and Download Abbott FreeStyle Libre user manual online. FreeStyle Libre Blood Glucose Meter pdf manual download.

    Also for: Freestyle libre. In de zelfzorg zijn paracetamol en NSAID' s ( zoals ibuprofen en. Wat zijn de risico' s van Aleve bij verkeerd gebruik ( niet volgens de bijsluiter)? Dat word gegeven aan hoefbevangen paarden. Een stalgenoot van mij vroeg eens aan. Lees voor gebruik de bijsluiter. Naproxennatrium: niet te gebruiken bij maag-, darm- en andere bloedingen, maagpijn, gelijktijdig gebruik van. Heeft je kind last van hoofdpijn, rugpijn, spierpijn, kiespijn of koorts? ROTER Smelt Paracetamol 250 mg Junior kan helpen acute pijn te verminderen. Lees goed de hele bijsluiter voordat u dit geneesmiddel gaat innemen, want er staat. Acetylsalicylzuur en paracetamol verminderen pijn en koorts en. Lees goed de hele bijsluiter, voordat u dit geneesmiddel gaat innemen want er staat. Paracetamol behoort tot de farmacotherapeutische groep van analgetica. Paracetamol 500 mg, 5 x 20 tabletten. Healthypharm Paracetamol 500mg is een geneesmiddel.

    Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Gebruiksaanwijzing. De gebruikelijke dosering van paracetamol 500 mg tabletten is: Volwassenen: 1 tot 2 tabletten per keer. Maximaal 8 tabletten per dag. Elke zetpil bevat 240mg paracetamol. Download de bijsluiter. Raadpleeg je huisarts bij. Als uw kind pijn heeft of oncomfortabel is: geef paracetamol volgens de gebruiksaanwijzing. Bij verkoudheid: spoel de neus een paar keer per dag met zout water,.